• Działania w r. szk. 2023/2024

• Światowy Dzień Uśmiechu!

Dnia 06 października obchodziliśmy Światowy Dzień Uśmiechu!
          W imieniu Szkolnego Klubu Wolontariatu serdecznie zapraszam do oglądnięcia krótkiego podsumowania dnia:

Uśmiechnij się ;)

„Ile waży św. Mikołaj”

Od 1 grudnia do 13 stycznia trwała akcja charytatywna „Ile waży św. Mikołaj”, której celem jest wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz pomoc dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Zbierane środki pomagają utrzymać działalność placówek opiekuńczo-wychowawczych prowadzonych przez Fundację. Działalność Fundacji skupia się na pomocy dzieciom i młodzieży z trudnych środowisk, przygotowując ich do odpowiedzialnego wejścia w dorosłe życie.

W ramach akcji zorganizowano konkurs dla wszystkich klas, na największą uzbieraną ilość monet. W każdej klasie zostały umieszczone skarbonki na zbiórkę monet w ramach akcji.

Wspólnymi siłami uzbieraliśmy prawie 40 kg monet, co pozwoliło nam na przesłanie 973 zł dla Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Szczególne gratulacje i podziękowania składamy Uczniom klasy IV, którzy uzbierali rekordowe 17 kg monet.